Aktualności

Dodatkowe numery telefonu do Rejestracji!!

Informujemy Pacjentów, że uruchomiliśmy dodatkowe numery telefonu do Rejestracji:

735 153 134

735 153 135

 

Badanie OCT w naszej Przychodni!!!

 

Od teraz w naszej Przychodni wykonać można badanie tomograficzne oka OCT! Zapraszamy do zapisów w Rejestracji i pod numerem telefonu 32 268 58 56. Koszt badania to 100 zł.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Badania USG w naszej Przychodni – szeroki zakres!

Zapraszamy na badania USG w naszej Przychodni (jama brzuszna, tarczyca, gruczoł krokowy, szyja, węzły chłonne, moszna, piersi, doppler tętnic szyjnych i kręgowych). Nowoczesny sprzęt, konkurencyjne ceny, zapraszamy do zapisów w Rejestracji i pod numerem telefonu 32 268 58 56.

 


Laboratorium – ważny komunikat!

Przypominamy naszym Pacjentom, że CAŁY zlecony materiał do analizy (krew, mocz, kał) oddajemy razem z kuponem laboratoryjnym.

W razie oddania niepełnego materiału (brak moczu, kału) nie ma możliwości „przepisania” kuponu, a niewykorzystane badania będą niewykonane.

 


 

Biopsja cienkoigłowa

Zawiadamiamy Pacjentów, że w naszej Przychodni istnieje możliwość wykonania biopsji cienkoigłowej. Badanie przeprowadza lekarz Zakładu Patologii Nowotworów Centrum Onkologii – Instytutu w Gliwicach i Zagłębiowskiego Centrum Onkologii.

Oferta dotyczy tarczycy, piersi, węzłów chłonnych, ślinianek oraz tkanek miękkich. Cena badania – 200 zł przy jednej zmianie, 300 zł przy dwóch oraz 350 zł przy trzech zmianach. W razie podejrzenia nowotworu złośliwego wynik konsultowany jest przez specjalistę – patomorfologa z Centrum Onkologii.

Zapisy na badanie w Rejestracji Przychodni oraz pod numerem telefonu 32 268 58 56.